fbpx
  • mentor trener coach

    Zmieniam mało efektywne grupy w skuteczne zespoły.

    Andrzej Cieplak

ffff

https://andrzej.cieplak.com/
Styczeń 2020
Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
303112345
6789101112
13141516171819
20212223242526
272829303112
event (3)

event (5)

event (2)

event (6)

event (4)

event (1)

Dlaczego ja?

dlaczegojaDlaczego robię, to co robię ?
Wierzę, że każdy człowiek ma swoją unikalną rolę i talenty dla których został powołany na ten świat. Moją misją jest wspieranie innych w odkrywaniu lub wzmacnianiu tej swojej wyjątkowej roli, w odnajdywaniu źródeł swojej siły i pokonywaniu ograniczających barier. Robię to poprzez prowadzenie profesjonalnych procesów szkoleniowych, coachingowych i mentoringowych.
Od ponad 26 lat zajmuję się biznesem. W tym czasie zebrałem mnóstwo doświadczeń, w firmach które tworzyłem, lub którymi zarządzałem. Od zrodzonego w 1989 r. pomysłu trzech facetów na budowanie biznesu od zera, do prezesa spółki akcyjnej z 25 placówkami i blisko 150 pracownikami.  Bywałem ze swoimi biznesami na górze i bywałem na dole (upadłość firmy). Od 7 lat prowadzę z sukcesem firmę w branży ubezpieczeniowej, a od 5 lat procesy szkoleniowe i coachingowe.
Umiejętność motywowania i przekazywania wiedzy.
Zawsze lubiłem dzielić się tym co umiem i czego doświadczyłem z innymi ludźmi, a oni chętnie z tego korzystali. Dlatego, przyszedł do mnie ten moment, gdy poczułem, że wspieranie ludzi i firm w rozwoju  jest tym,  co chcę dalej robić.  Kiedy więc poznałem coachingową metodę wspierania ludzi i organizacji, doznałem olśnienia, że to jest to, do czego zmierzałem przez wiele lat i metoda, którą chcę dalej pracować.
Live long learning.
Towarzyszy mi zasada uczenia się przez całe życie i bycie w ciągłej zmianie. Na swojej drodze rozwoju doświadczyłem bycia nauczycielem, informatykiem, handlowcem, przedsiębiorcą, menedżerem, szkoleniowcem, coachem. Odkrywałem kolejne swoje ograniczające przekonania i zmieniałem je. Identyfikowałem niezdrowe nawyki i wytrwale wprowadzałem zdrowe. Dzięki temu w wieku 55+ jestem w świetnej kondycji, inspiruję i dzielę się swoja energią z innymi. Z otwartością czekam na to, co dobrego i fascynującego się jeszcze wydarzy.

MOJE DOŚWIADCZENIE